Cibona demantirala jednog, ali dolazi drugi Litvanac!?

ABA League 3. lis 201715:50 > 16:08
Bill Baptist/Getty Images

Košarkaški klub Cibona demantirao je novinske napise o dolasku u klub litvanskog igrača Martynasa Andriuškevičijusa, ali čini se kako je blizu dolaska drugi Litvanac Deividas Busma.

U Ciboninoj objavi navedeno je kako nitko iz kluba nije kontaktirao litvanskog centra Martynasa Andriuškevičiusa, te kako nije bilo niti pregovora niti zainteresiranosti za njegovo dovođenje.

Andriuškevičijus ima 31 godinu, visok je 2.21 metara, a do sada je nastupao za Žalgiris, Cleveland Cavalierse, Chicago Bullse, Arkansas, Dacotu, PAOK, Neptunas, Starograd Gdanjsk,  Domžale i španjolski Prat.

Jučer je potvrđeno kako je s Cibonom potpisao ugovor Marko Tomas, a danas iz izvora bliskih klubu se spominje dolazak drugog Litvanca, Deividasa Busme.

Busma je iskusni 30-godišnji košarkaš, koji igra na poziciji centra. Ima dugogodišnje iskustvo igranja u španjolskoj ligi, a posljednji klub za koji je nastupao je Castello.

Ostaje nam vidjeti hoće li čelnici Cibone dogovoriti ovaj posao do kraja.