Cedevita: Osuđujemo nasilje i žalimo zbog incidenta

ABA League 13. velj 201714:27 > 14:29
KK Cedevita

Nakon utakmice u gotovo do posljednjeg mjesta ispunjenom Domu sportova u kojem je cijela utakmica između Cedevite i Partizana prošla bez i najmanjeg incidenta, u kafiću blizu dvorane došlo je do incidenta u kojem su napadnuti navijači Partizana.

ABA league, Cedevita, Marin Sušić

Desetak maskiranih huligana napali su prisutne u kafiću, a cilj napada je bila nekolicina osoba iz BiH, navijači Partizana, od kojih je jedan ozljeđen, kao i konobar u kafiću.

Ozljeđenima je pomogao doktor Cedevite, a jedna od napadača je priveden.

Nakon svega što se dogodilo, Košarkaški klub Cedevita objavila je kratko priopćenje u kojem navodi da žali zbog svega što se dogodilo:

“Svi u KK Cedevita su žalosni zbog incidenta koji je, nakon odlične utakmice u izuzetno pozitivnoj atmosferi, izazvala nekolicina huligana u ugostiteljskom objektu u blizini dvorane. Kao klub smo ponosni na sportski duh koji vlada na natjecanjima u kojima sudjelujemo i oštro osuđujemo nasilje, na terenu i jednako izvan njega. Nasilje je potpuna suprotnost svemu što sport predstavlja, a mi predstavljamo sport. Žao nam je što je sinoćni incident nakon utakmice zasjenio veliki sportski događaj”, navodi se u priopćenju.