Vukovi i dalje bez pobjede, tijesno poraženi od Mege

ABA League 18. lis 202019:16 > 19:23
KK Cibona/Ivan Santro

Košarkaši Cibone i dalje su na 0-3 u ABA ligi, ovaj put bolja je bila Mega

Košarkaši Cibone i dalje su bez ijedne pobjede u ABA ligi. Nakon poraza u Zagrebu od Zvezde te od Mornara u Baru, u 3. kolu u Draženovom domu izgubili su i od Mege Soccerbeta 77:73.

Momčad Ivana Velića nije ušla dobro u utakmicu, nakon prve četvrtine imali su zaostatak od 11 koševa. U drugoj dionici to je izgledalo malo bolje, pa su otišli na pred u zaostatku od dva koša. U zadnju četvrtinu Cibona je ušla s pola koša vodstva, ali vrlo brzo je Mega otišla na +9.

Vukovi su i to na kraju stigli, no gosti su bili malo više uspješniji u završnici te su stigli do pobjede. Cibonu je predvodio Mateo Drežnjak s 23 poena, dok je kod gostiju najefikasniji bio Smith sa 20 poena.

Cibosima sada slijede dvije utakmice u HT ligi protiv Osijeka i Škrljeva, dok u ABA ligi sljedeći protivnik je slovenska Krka.