ABA: Cibona pregazila Karpoš

ABA League 15. lis 201619:07 > 19:11
KK Cibona/Zeljko Baksaj&Gordan Lausic

Košarkaši Cibone deklasirali su Karpoš Sokoli sa 102:79, u dvoboju 5. kola regionalne ABA lige.

Hrvatski viceprvak je tako potvrdio dobru formu na startu sezone i sada ima skor 4-1 uz poraz od Partizana u Beogradu.

Već u prvoj četvrtini moglo se pretpostaviti kako će meč izgledati pošto je Cibona poslje 10 minuta vodila sa 30:19.

Gosti su dobili samo posljednju dionicu sa 22:20, a Cibona je na kraju prebacila i „stotku“.

Željko Šakić je odigrao još jedan odličan meč, a na kraju je imao 23 poena, 7 skokova i 3 asistencije. Johnson je dodao 18, a Rozić 15 poena u domaćem sastavu.

Kod gostiju, koji nemaju pobjedu ni poslje pet utakmica, Labović je ubacio 21 poen uz 7 skokova, a Vrkić je dodao 17 poena.