Rok Stipčević blizu potpisa s Cedevitom

ABA League 30. svi 202014:49 > 14:58
Fabio Averna/NurPhoto via Getty Image

Hrvatski reprezentativac Rok Stipčević pred potpisom je za Cedevita Olimpiju

Prema pisanju specijaliziranog košarkaškog portala Sportando, hrvatski playmaker i ljubljanski klub su u poodmakloj fazi pregovora i velika je vjerojatnost da će u sljedećim danima Stipčević postati članom ovog kluba.

Proteklu sezonu naš reprezentativac igrao je za Fortitudo Bolognu u kojem se nije previše naigrao i za koji je po utakmici bilježio 3,4 poena, 2,2 skoka i 1,7 asistenciju u prosjeku.

Stipčević sa slavnim talijanskim klubom ima ugovor i za slijedeću sezonu no obje strane voljne su postići dogovor da se on raskine i da Hrvat zaigra za Cedevitu Olimpiju.

Podsjetimo, većina košarkaških liga u Europi se neće nastaviti ove sezone, takav slučaj je i sa ABA ligom u kojem se natječe Ceevita Olimpija.

Međutim, za sve ljubitelje košarke Sportklub je za vas pripremio jednu od rijetkih liga koja će se igrati – njemačku Bundesliga.