Vijesti

13.09.2019 | 23.31

Kobe: 'Nema više šetnje, ovo je novi svijet'

Ne stišavaju se dojmovi oko lošeg nastupa američke reprezentacije na Svjetskom prvenstvu u Kini.

Kobe Bryant

Lintao Zhang / Staff

Kobe Bryant

Kobe Bryant ispratit će završnicu Svjetskog prvenstva u Pekingu kao ambasador FIBA-e, posao koji je dobio nekoliko mjeseci prije početka smotre u Kini. Kao takav, legenda Los Angeles Lakersa uvijek će izazvati pozornost, a posebno se slušaju njegove izjave.

'Čujem riječi posljednjih dana kako u Kinu nismo poslali najbolju momčad. Ljudi ne shvaćaju koliko se košarka promijenila, čak i 2008. godine kada smo bili na OI u Pekingu trebala nam je luda posljednja četvrtina da bi sredili Španjolsku,' govorio je Bryant osvrnuvši se na momčad SAD-a koja je tada dobila nadimak 'Reedem Team' iliti Ekipa za iskupljenje nakon loših nastupa na Olimpijadi u Ateni i svjetskoj smotri dvije godine kasnije.