Patrick Smith/Getty Images

Vijesti

11.09.2019 | 18.52

Gobert: Sad idemo po zlato!

Francuski košarkaš Rudi Gobert istaknuo je pobjeda nad reprezentacijom SAD-a neće značiti ništa ukoliko njegova momčad ne osvoji zlatnu medalju.

Rudy Gobert

FIBA Basketball

Francuzi su u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva savladali Sjedinjene Države sa (89:79), nanijevši tako branitelju titule prvi poraz od 2006. godine.

"Sad idemo osvojiti zlato", kazao je Gobert. "Znali smo da neće biti lako. Mnogi ljudi su nas i otpisali, ali mi smo pobijedili".

Najbolji košarkaš Francuske u četvrtfinalom susretu istaknuo je da cilj nikada nije bio sama pobjeda nad SAD-om.

"Ovo ne znači ništa ako ne trijumfiramo na kraju prvenstva".

Gobert je susret završio sa 21 poenom, 16 skokova, 2 asistencije i blokadom.