Kobe: Srbija ima priliku dobiti SAD

Szechuan 30. kol 201916:19 > 16:27
David Becker/Getty Images

Imamo odlične igrače. Mislim da je to dodatni motiv za momčad, svi ih otpisuju jer nemamo ona najveća imena, barem ih tako ljudi ne doživljavaju. Ali ti mladi igrači biti će nosioci igre u svojim momčadima za dve-tri godine - rekao je Bryant.

U subotu starta Svjetsko prvenstvo u košarci koje prenosi Sportklub, a novinar Sportkluba imao je prigodu u New Yorku dobiti izjavu od proslavljenog košarkaša Kobea Bryanta.

Imamo odlične igrače. Mislim da je to dodatni motiv za momčad, svi ih otpisuju jer nemamo ona najveća imena, barem ih tako ljudi ne doživljavaju. Ali ti mladi igrači biti će nosioci igre u svojim momčadima za dve-tri godine – rekao je Brayant.

Odgovarajući na pitanje novinara Sport kluba, Kobe se pohvalno izrazio i o selekciji Srbije:

Srbija ima vrhunske igrače i svakako da imaju prigodu protiv SAD-a. Jako me zanima taj dvoboj – rekao je nekoć slavni igrač LA Lakersa. .