St. Louis nakon produžetka do izjednačenja

Hokej 30. svi 20199:27 > 9:29
Patrick Smith/Getty Images

St. Louis Blues su sinoć u drugoj utakici finala NHL-a izjednačili na 1-1 u seriji svladavši u produžetku domaće Boston Bruinse s 3:2.

Pobjednički gol zabio je Carl Gunnarsson nakon 3:51 minute igre u produžetku i tako donio Bluesima prvu pobjedu u finalu u zadnjih 14 prilika.

St. Louis sada ima priliku povećati vodstvo u seriji jer se treća se utakmica igra u subotu na njihovom terenu.

Jordan Binnington je obranio 21 udarac upućen prema vratima St. Louisa, a Boston nije ni jednom pucao prema njegovom golu u produžetku.

U regularnom dijelu utakmice svi su golovi pali u prvoj trećini, poveo je Boston pogotkom Coylea nakon 4:44 minute igre. St. Louis odgovara pet minuta kasnije, a strijelac je Robert Bortuzzo. Međutim, Boston ni minutu kasnije povećava na 2:1 golom Joakima Nordstroma.

Izjednačenje Bluesima je donio Vladimir pet minuta prije kraja prve trećine.