Getty Images Sport, Bruce Bennett

Hokej

01.12.2016 | 22.30

KHL: Medveščak nemoćan protiv Omska

Hokejaši Medveščaka doživjeli su treći uzastopni poraz na domaćem ledu, a večeras je bila bolja ekipa Avangarda iz Omska rezultatom 4:1. To je ukupno 21. poraz Zagrepčana u KHL.

Igor Šoban/Medveščak

Medveščak

Gosti su poveli već u 19. sekundi utakmice golom Jegora Martinova. U sedmoj minuti David Booth je povisio prednost "Jastrebova" iz Omska a isti igrač je ponovio taj uspjeh u 13. minuti za 3-0. Premijerni pogodak nade upisao je Terry Galiardi smanjivši u 38. minuti na 1-3, no sve dvojbe oko pitanja pobjednika razriješio je Mihail Junkov u 52. minuti postigavši pogodak za 4-1.