Hokej

13.04.2019 | 19.15

KHL: Moskovljani pobjedom otvorili finalnu seriju

CSKA Moscow

U prvoj utakmici velikog finala KHL-a, CSKA je obranio svoj teren i pobjedio Avangard rezultatom 5:2.

Hokejaši CSKA

Oleg Nikishin/Getty Images

Već nakon prvih devet minuta igre domaćin je imao 2:0 golovima Svetlakova i Marčenka.

Bitan trenutak dogodio se u 25. minuti kada su suci možda i pogriješili što nisu priznali gol gostujućeg beka Cody Fransona. Samo šest minuta kasnije za 3:0 pogodio je Grigorenko.

Šumakov je u 34. minuti smanjio na 3:1. Mirniju završnicu domaćinu osigurao je Grigorenko u 48. minuti.

Za 4:2 pogađa Stalberg u 55. minuti, a konačnih 5:2 postavlja Grigorenko u 60. minuti.

Druga utakmica igra se u ponedjeljak od 18:30 u Moskvi, a tu utakmicu bit ćete u prilici gledati na SK HD.