Petom pod gredu: Nesvakidašnji gol Goretzke! (VIDEO)

53 godine od rođenja Dražena Petrovića

Na današnji dan prije 53 godine u Šibeniku je rođen Dražen Petrović, po mnogima najveći europski košarkaš svih vremena. Tijekom karijere igrao je za Šibenku, Cibonu, Real Madrid, Portland Trail Blazerse, New Jersey Netse i Hrvatsku reprezentaciju.

Fantastičan gol Pedra za TV najave (VIDEO)

Cheslea je na utakmici Premier lige poveo fantastičnim golom Pedra u 12. minuti. Pogledajte kako je španjolski ofenzivac pronašao put do gola Watforda.

Top 10 NBA poteza za 20. listopad - Oladipo na čelu

U noći između petka i subote u NBA ligi je odigrano 10 utakmica, a prvo mjesto na listi 10 najboljih poteza zaslužio je Victor Oladipo, bek Indijane.

Lonzo Ball na asistenciju do triple doublea

U dvoboju Phoenixa i Los Angeles Lakersa briljirao je novak Lonzo Ball, koji je za pobjedu Lakersa 132-130 upisao 29 poena, 11 skokova i 9 asistencija. Hrvatski centar Ivica Zubac nije igrao za Lakerse, dok je Dragan Bender u dresu Phoenixa za 19 minuta upisao 3 koša i 7 skokova.