Izvor: getty images/david ramos
Tenis 20.04.2017 / 13:37

Čilić nadigrao Berdycha

Lopez bolji od Čilića u finalu Queen'sa

Hrvatski tenisač Marin Čilić nije uspio osvojiti naslov pobjednika na ATP turniru u londonskom Queen's Clubu, u finalu ga je sa 4-6, 7-6 (2), 7-6 (8) svladao Španjolac Feliciano Lopez nakon dva i pol sata igre.

ATP Queen's: Čilić vs Lopez, uživo SK2 u 15 sati

Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić izborio je plasman u finale ATP turnira u londonskom Queen's Clubu, nakon što je u polufinalnom susretu pobijedio Luksemburžanina Gillesa Mullera 6-3, 5-7, 6-4 za dva sata i 15 minuta igre.

Karlović bolji od Čilića za finale ATP 's-Hertogenbosch

U polufinalnom dvoboju dvojice hrvatskih tenisača na ATP turnira u 's-Hertogenboschu 38-godišnji Ivo Karlović je svladao Marina Čilića sa 7-6 (4), 5-7, 7-6 (2) nakon dva sata i 43 minute.

Novi teniski poredak: Čilić na 7. mjestu ATP liste!

U ponedjeljak je Asocijacija teniskih profesionalaca objavila novu listu najboljih tenisača svijeta.