Izvor: Getty Image /Dino Panato
Nogomet 24.03.2017 / 12:35

Jose Mourinho došao u Zagreb po Ivana Perišića

Crveni vragovi teško do pobjede na Hawthornsu

Nogometaši Manchester Uniteda svladali su u 18. kolu Premier lige na gostovanju West Bromwich Albion rezultatom 2:1.

City slavio na Old Traffordu i otišao na +11!

Nogometaši Manchester Cityja načinili su veliki korak prema osvajanju naslova prvaka nakon što su u derbiju 16. kola na Old Traffordu pobijedili gradskog suparnika United 2-1 i sada imaju čak 11 bodova prednosti.

Perišić trostruki strijelac, preokret Lazija

U susretu 15. kola talijanskog nogometnog prvenstva Lazio je na gostovanju pobijedio Sampdoriju 2-1 postigavši oba gola u zadnjih deset minuta utakmice.

Manchester Utd slavio, vratili se Pogba i Zlatan

U posljednjem susretu subotnjeg programa 12. kola Premier lige Manchester United je na domaćem terenu svladao Newcastle sa 4-1, a nakon duže pauze zbog ozljede koljena ponovno je za United zaigrao Zlatan Ibrahimović, koji je u igru ušao u 77. minuti.