Izvor: EuroFootball/Getty Images
Nogomet 24.02.2017 / 16:17

Na Poljudu počinje HNL vikend: Hajduk-Istra u 18 sati

Uz nerede, Dinamo preko Hajduka osvojio i kup

U finalu Kupa, odigranom u Vinkovcima, Dinamo je pogotkom Gavranovića u 55. minuti pobijedio najljućeg suparnika i osvojio i drugi trofej sezone. Naravno, ni ova utakmice neće proći bez repova, jer bijeli su vjerojatno oštećeni za jedanaesterac kod izjednačenog rezultata.

Jurčević: Spremni smo na sve što nas očekuje u Splitu

(Hina) - Trener vodeće momčadi Prve HNL Dinama Nikola Jurčević uoči puta na derbi 31. kola protiv drugoplasiranog Hajduka, koji će se igrati u nedjelju u Splitu u 17 sati, izjavio je kako je njegova momčad spremna na sve što ju očekuje na Poljudu.

U izradi strategije Hajduka sudjelovalo 150 ljudi!

Strategiju razvoja nogometnog kluba Hajduk do 2025. godine predstavili su u ponedjeljak predsjednik kluba Ivan Kos i predsjednik Nadzornog odbora Slaven Marasović.

Hajduk i Rijeka podijelili bodove u jadranskom derbiju

U derbiju 27. kola Prve HNL nogometaši Hajduka i Rijeke odigrali su 1-1 (0-0) u jadranskom derbiju odigranom u subotu na poljudskom stadionu, gdje su Riječani poveli u 52. minuti pogotkom Čolaka, a Splićani izjednačili golom Mije Caktaša iz kaznenog udarca.