Hrgović saznao protivnika na američkom debiju!

SK Fight 19. tra 201920:22 > 20:26
Foto: Martin Rose/Bongarts/Getty Images

Filip Hrgović 25. svibnja u prvoj borbi u SAD-u saznao je da će se boriti s Amerikancem Gregom Corbinom (38).

Filipa Hrgovića čeka 38-godišnji borac koji ima impresivan skor 15-1, a čak devet mečeva završavao je nokautom.

– Zadovoljan sam što je moj promotor Team Sauerland postigao dogovor s Matchroomom i DAZN-om koji mi omogućuje da se borim u Americi – napisao je Hrgović na društvenim mrežama.

– Veselim se američkom debiju i uzbuđen sam jer svi najbolji teškaši odlaze u SAD, najbolje mjesto za velike borbe u ovom trenutku. Mislim da će se američkim fanovima svidjeti moj stil jer nisam klasični boksač s distance, nego stalno tražim borbu i pokušavam zadati što više udaraca. Od mene mogu očekivati odlične borbe – dodao je hrvatski boksač.