McGregor uhićen zbog napada, pljačke i huliganstva

SK Fight 12. ožu 20194:40 > 4:42
Harry How/Getty Images

Bivši UFC prvak u dvije kategorije Conor McGregor uhićen je nakon što je razbio telefon jednog navijača u blizini noćnog kluba u Miami Beachu

Harry How/Getty Images

Prema navodima tamošnjih medija, Irac je optužen za pljačku i huliganstvo.

McGregor je napustio noćni klub u ponedeljak, 11. ožujka, u pet ujutro. Navijač je pokušao fotografirati Irca svojim telefonom, ali mu ga je Conor oteo iz ruku i potom razbio.

Prema navodima policije, McGregor je pokupio telefon vrijednosti 1.000 dolara i otišao s njim.

– McGregor je sudjelovao u malu prepirci oko mobilnog telefona koja je dovela do poziva policiji. Conor visoko cijeni reakciju policije i obećava suradnju – izjavio je njegov odvjetnik Samuel Rabin.

Objavljen je i policijski snimak pritvorenog McGregora, koji je prije godinu dana izdržavao kaznu zbog napad na autobus u New Yorku uoči turnira UFC 223.