VIDEO: Priredbu na Floridi obilježilo loše suđenje!

SK Fight 17. svi 20208:48 > 8:55
sport klub

I dalje se ne stišava priča oko UFC-ovih borbi u Jacksonvilleu

U glavnoj borbi večeri Nizozemac Alistair Overeem je slavio protiv Walta Harrisa, ali događaj u Jacksonvilleu je obilježilo loše suđenje.

Prva kontroverzna odluka bila je pobjeda Dana Igea nad Edsonom Barbozom, a suci su takvu odluku donijeli vjerojatno što je Barboza malo popustio u trećoj rundi, dok je u prvoj i drugoj bio očito bolji. Barbozin menadžer najavio je žalbu.

Druga odluka, a pomalo i začuđujuća je bila ona Songa Yadonga koji je slavio protiv Marlona Vere jednoglasnom odlukom sudaca. Ekvadorac je imao više udaraca, čak je na proglašenju pobjednika samopouzdano mislio kako je on taj koji je dobio borbu, no na kraju je Kinez slavio.

Vera je bio vidno ljutit, na kraju se nije htio ni rukovati te je napustio oktogon. Posebno je bio ljut na društvenim mrežama, gdje se obrušio na suce  pa je tako u jednoj objavi napisao ‘Saved by the judges again’, što u prijevodu znači ‘ponovno spašen od sudaca’, a nakon toga je stavio još jednu objavu gdje je napisao kako je on taj koji je trebao pobijediti, da je dao sve od sebe, a onda je došla takva kontroverzna odluka.