Odlične vijesti: Miočić najavio povratak u kavez

SK Fight 10. ožu 202012:38 > 12:44
Sam Wasson / Stringer

Američko-hrvatski borac Stipe Miočić najavio je povratak u UFC, a progovorio je i o ozljedi oka zbog kojeg je njegova karijera došla pod upitnik.

Joe Scarnici/Getty Images

Posljednjih mjeseci stizale su razne vijesti o stanju Stipe Miočića, čak se govorilo o kraju karijere zbog ozljede oka.

Osjećam se dobro, nemam se na što pobuniti. Oko mi je jako dobro, oporavljam se i svaki dan sam sve bolje te se polako vraćam u dvoranu. Nisam još počeo sparirati, no tamo sam. Radim i vraćam svoje tijelo u formu. Vizija u oku mi je dobra. Imam još nekih malih problema, no ništa što mi ometa viziju“, rekao je Miočić.

Povezano

Nakon toga se okrenuo idućoj borbi i tome kad bi se mogla dogoditi.

Vratit ću se negdje tijekom ljeta. Koliko vidim, programi do tada su većinom popunjeni. Borba protiv Cormiera je nešto što UFC želi. Matchmakeri imaju svoj posao. Da sam ja matchmaker, ne bih bio borac.

Pred nama je sad već legendarna trilogija.