Automoto

11.02.2019 | 14.27

Sve je krenulo nakon bliskog dodira Johnsona i Menarda, a završilo tako da je oštećeno čak 10-ak automobila koji su sudjelovali u utrci

NASCAR sezona u Daytoni na Floridi imala je ekshibicijski uvod u nedjelju. Iako se bodovi iz ove utrke ne računaju za ukupni poredak, uzbuđenja nije nedostajalo.

Na stazi smo imali priliku vidjeti 20 najboljih vozača kojima je probleme stvarala kiša.

'Vrhunac' se dogodilo 20 krugova prije kraja kada je došlo do bliskog dodira Jimmieja Johnsona i Paula Menarda, nakon čega je uslijedilo pravi kaos. Od 20 automobila koji su sudjelovali u utrci njih 10-ak je završilo u dijelovima.

Nakon utrke Johnson i Menard međusobno su si predbacivali krivicu za nesreću, no teško je reći tko je zapravo kriv.

Inače, utrka je prekinuta četiri kruga nakon nesreće zbog kiše, a slavio je Johnson.