Samo na SK 1: MotoGP trilogija u četvrtak navečer

Moto GP 1. tra 202017:37 > 17:41
Mirco Lazzari gp/Getty Images

U četvrtak navečer na svoje će doći ljubitelji motociklizma koji će moći uživati u gotovo tri sata sjajnog programa u potpunosti posvećenog MotoGP-u.

Motociklistička trilogija započinje dokumentarnim filmom “Jorge Lorenzo Guerrero” koji prati jednog od najvećih MotoGP vozača svih vremena u sezoni 2015. godine kada je osvojio svoju petu titulu prvaka svijeta. Sezona je to kada je Lorenzo pobijedio na 7 utrka, a ipak je titulu morao osvojiti na posljednjoj utrci sezone – VN Valencije – u izravnom dvoboju sa svojim momčadskim kolegom Valentinom Rossijem. Film kojeg je režirao Eugenio de Haro prati Lorenza na 18 utrka održanim u 14 zemalja na četiri kontinenta te pokazuje na jedinstven način, kroz oči samog vozača, ovu slavnu godinu.