SAMO NA SK Dijamantna liga u Londonu (SK2, 15h)

Atletika 21. srp 201812:25 > 12:40
Dan Mullan/Getty Images

Danas u programu Sportkluba nemojte propustiti 11. postaju Dijamantne lige, onu londonsku! Među atletičarima, londonski stadion je poznat po svojoj energiji, a danas je neće nedostajati jer se atletska sezona približava svojem vrhuncu!

U prijenosu ćemo, prije svega, gledati Sandru Perković. Naša najbolja sportašica nalazi se u nizu od 13 uzastopnih pobjeda, a u to je uključen i hitac od 71,38. Nijedna druga bacačica ove sezone nije prebacila 68 metara.

Od ostalih disciplina izdvojit ćemo 100 metara za muškarce, gdje se očekuje velika borba između Colemana i Rodgersa, a prijetit će Ronnie Baker koji je slavio u Eugeneu, Parizu i Rimu, a drži i najbolje vrijeme sezone (9.88).

Prije dvije godine na stadionu u Londonu umalo je srušen svjetski rekord na 110 metara s preponama pa se i danas očekuje sjajna utrka. Keni Harrison je favoritkinja, ali je ove godine već jednom poražena, u Šangaju.

Tamo ju je pobijedila Brianna McNeal, a nakon toga je slavila na još dva mitinga i bit će veliki izazov u glavnom gradu Engleske

Bezveze je da preopširno pišemo što kvalitetno još možete pogledati, dovoljno je reći: Dijamantna liga – London.

Natjecanje će se protegnuti kroz dva dana, a tijekom oba vodit će vas Igor Flak s prijenosima od 15 sati na Sportklubu 2.

SK