FOTO: Najbolji hrvatski veslač uživa u NFL radostima

martin sinković

Martin Sinković veliki je ljubitelj američkog nogometa koji svakotjedno možete pratiti u programu Sportkluba, s bratom Valentom najbolji hrvatski veslač, našao se ovih dana u Americi gdje je odlučio uživo ispratiti dvoboj Green Bay Packersa i Philadelphia Eaglesa.

martin sinković

Martin je Sportklubu odlučio ustupiti neke ekskluzivne fotografije s Lambeau Fielda.

Packersi su doživjeli prvi poraz sezone, Philadelphia Eaglesi odigrali su fantastičnu završnicu osiguravši drugu pobjedu sezone.

martin sinković

Ovom utakmicom započeo je četvrti tjedan NFL sezone, a Packersi su bili jedna od osam momčadi koje su nakon prva tri kola imali savršen omjer.

martin sinković

Ta čast još uvijek pripada Patriotsima, Chiefsima i Billsima iz AFC-a dok su bez poraza i četiri momčadi iz NFC-a – Ramsi, Cowboysi, 49ersi te Lionsi.