Fenomenalni Goff nosio Ramse do velike pobjede

NFL 28. ruj 20185:44 > 5:47
Harry How, Getty Images Sport

Ekipa Los Angeles Ramsa i dalje je neporažena, na svom je terenu svladala Minnesota Vikingse 38:31 u derbi utakmici 4. kola NFL-a.

Ključna je bila druga četvrtina koju je momčad iz Los Anglesea dobila sa 21:13, a blistao je Jared Goff. 23-godišnji quarterback domaćina koji je suigračima omogućio čak pet touchdowna (tri u drugoj četvrtini) i ukupno je bacio 465 jardi.

Gosti su bili predvođeni Kirkom Cousinsom, koji je bacio tri touchdowna (ukupno 400 jardi), i sve vrijeme su disali za vratom domaćima, ali nisu uspjeli preokrenuti utakmicu.

Uz Goffa, ključnu razliku u korist Ramsa odigrala je obrana predvođena Donaldom i Suom, koja je u ključnim momentima bila na visini zadatka.

Ramsi imaju maksimalni učinak iz četiri utakmice, dok su Vikingsi na omjeru 1-1-2.

U petom kolu Ramse čeka okršaj sa Seahawksima u Seattlu, dok Minnesota gostuje kod aktualnih prvaka Philadeplhia Eaglesa.