POSEBNA EMISIJA Sportklub predstavlja novu NFL sezonu!

NFL 6. ruj 201820:37 > 20:43
sportklub

Trideset nedjelja je za nama. Trideset dugačkih nedjelja koje smo proveli radeći nešto drugo, polagano ispadajući iz uhodanog ritma na koji smo navikli između rujna i početka veljače...

PRED VAMA JE UVODNA EMISIJA ZA NOVU NFL SEZONU:

A U NASTAVKU PROČITAJTE NAJAVU by FRAN MIHALJEVIĆ:

Onome tko ne prati NFL, nedjelja je dan kao i svaki drugi. Nama ljubiteljima ove nevjerojatne igre ona označava dan koji smo čekali cijeli tjedan, neovisno što sutra idemo na posao, fakultet ili u školu.

Punih 208 dana smo čekali na start nove sezone, a ona će tradicionalno početi u noći s četvrtak na petak prigodnom ceremonijom u čast prošlosezonskih osvajača, Philadelphia Eaglesa. Prvi Super Bowl u povijesti ekipe donio je učenik čovjeka koji je zapeo na posljednjoj prepreci. Doug Pederson u samo dvije sezone uspio je očistiti sav korov koji je nakupio njegov prethodnik Chip Kelly i omogućiti gradu bratske ljubavi pobjedničku paradu, nešto što je izmaklo njegovom učitelju Andy Reidu trinaest godina ranije.

Trideseta nedjelja otkucat će svoje 9. rujna, no ovoga puta u 19 sati ukoliko prebacite na program Sportkluba obradovat će vas poznati glasovi uz kulisu omiljenog sporta. Bogatu sportsku nedjelju započinjemo susretom New Englanda i Houstona na Sportklubu 3, a da nebi bilo dileme, odmah smo izvadili najjače oružje. Udarni dio komentatorskog Legion of Booma, Ivan Ivković i Hrvoje Bulić vodit će vas kroz utakmicu u kojoj možete očekivati povratak najvažnijih igrača Houstona i pokoju lošu riječ u smjeru dvojca Brady-Belichick. Za to vrijeme, usamljeni cornerback Mihaljević će vas voditi kroz pravi NFC dvoboj. Minnesota Vikingsi i San FRANcisco Ninersi, Sportklub 6. Kapetan Kirk protiv Lijepog Jimmya.

Nakon što smo se zagrijali, imamo dovoljno vremena za nešto pojesti kako bi siti dočekali program od 22:25. Kroz reprizu Super Bowla XLVIII iz Denvera vodit će vas Hrvoje Bulić (SK3), dok će Carolinu i Dallas gromoglasno zaključiti Ivan Ivković (SK6). Za sami kraj dana je rezerviran NFC North klasik. Green Bay s povratnikom Rodgersom protiv nabrijanih Bearsa pojačanih Khalilom Mackom. Waiting all day for Sunday night otpjevat će nam Carrie Underwood, dok će po običaju taj termin „otpjevati“ Fran Mihaljević. Ne zaboravite, 10 minuta ranije, u 02:20, Sportklub 1.

I za kraj, dvostruki program u ponedjeljak. Prvo ćemo skočiti do Detroita u 01:10 gdje ćemo ispratiti premijeru Sama Darnolda i njegovih Jetsa uz komentar Ivana Ivkovića, dok će prvo kolo zaključiti Los Angeles Ramsi i Oakland Raidersi u 04:20. Možda i najveći favoriti NFC-a protiv trenerskog povratnika Chuckya. Utakmica kao stvorena za našeg Bulića.