NFL na SK: Maraton za Dan zahvalnosti

NFL 23. stu 201710:57 > 10:58
Hannah Foslien/Getty Images

Tradicionalno, NFL za Dan zahvalnosti sprema poseban program, pa su u četvrtak na programu tri utakmice koje ćete moći pratiti u izravnim prijenosima na Sport Klubu.

U prvoj od tri utakmice, Minnesota i Detroit će voditi borbu za vrh sjeverne divizije NFC. Vikinzi trenutno imaju skor od 8/2, njihovi gosti imaju dvije pobjede manje, pa je jasno da bi eventualna pobjeda Lionse pogurala prema prvom mjestu. Ostaje nam vidjeti koja će od dvije ekipe bolje iskoristiti odsustvo Aarona Rodgersa i činjenicu da bez njega Green Bay gotovo izvjesno neće moći u play-off iz te divizije. Susret možete pratiti na Sport Klubu 3 od 18.30.

Na istom programu od 22.30, kreće dvoboj Dallasa i LA Chargersa. Kauboji se moraju snalaziti bez Ezekiel Elliotta, a to ima baš i ne ide od ruke. Doživjeli su neugodan poraz od Philadelphije koji praktično znači da moraju dobiti sve utakmice do kraja, kako bi se nadali doigravanju. Chargersi su podigli formu u posljednjim tjednima i došli do drugog mjesta u zapadnoj diviziji AFC. Na ruku im ide slaba forma Denvera i Oaklanda, pa bi možda mogli pomrsiti račune i Kansas Cityu, koji je trenutni lider divizije.

Na kraju, Washington dočekuje NY Giantse. Redskinsi su veliki favoriti da na domaćem terenu savladaju oslabljenje Giantse, za koje je teško vjerovati da mogu ponoviti podvig iz prošlog kola, kada su nakon produžetka savladali Kansas. Male su šanse da Kirk Cousins odvede svoju ekipu u play– off, nakon što su izmakle pobjede u nekim utakmicama, ali je ovaj tim pokazao kvalitetu u ovoj sezoni i izvjesno je da će se do kraja boriti. Gosti igraju rasterećeno i za čast, a poznato je da je takve protivnike najteže pobjediti. Prijenos tog susreta je na Sport Klubu 1 od 2.55.