Kraj crne serije – Giantsi stigli do prve pobjede!

NFL 16. lis 20174:29 > 4:38
Dustin Bradford/Getty Images

New York Giantsi nisu dozvolili da treći puta u svojoj povijesti započnu NFL sezonu sa šest uzastopnih poraza.

U pretposljednjem dvoboju šestog kola, slavili su u gostima protiv Denver Broncosa rezultatom 23:10.

Početnu prednost Giantsima donio je Aldrick Rosas pogotkom sa 25 jardi. Rookie Ivan Ingram je nakon dodavanja Elija Manninga touchdownom povisio na 10:0 za goste.

Brandon McManus je pogodio za Denver sa 28 jardi i smanjio na 10:3, da bi tim iz New Yorka otišao na poluvrijeme s prednošću 17:3 nakon touchdowna Janorisa Jenkinsa.

Aldrick Rosas je u nastavku bio precizan sa 51 jarda i povisio na 20:3.

U posljednjoj četvrtini, Trevor Siemian pronašao je Jeffa Heurmanna za touchdown, pa su Broncosi smanjili na 20:10, ali sjajni Rosas još jednim preciznim udarcem sa 40 jardi postavlja konačnih 23:10.