Lionsi slavili protiv Giantsa

NFL 19. ruj 20179:45 > 9:58
Photo by Elsa/Getty Images

U posljednjoj utakmici 2 tjedna NFL lige Detroit Lionsi su slavili u gostima protiv New York Giantsa 24:10

U posljednjoj utakmici 2 tjedna NFL lige, u sklopu Monday night football-a u New Yorku na stadionu New York Giantsa susreli su se domačini New York Giantsi i Detroit Lionsi.

Gosti su slavili rezultatom 24:10.

Lionse je do pobjede predvodio njihov quarterback Matthew Stafford koji je bacio dva touchdown dodavanja te je imao ukupno 122 yardi bacanjem.

Iako su NY Giantsi na raspolaganju imali svojeg najboljeg hvatača Odella Beckama Jr.-a nisu uspjeli ozbiljnije zaprijetiti raspoloženim Detroit Lionsima.

Domaći quarterback Eli Manning bacio je ukupno 239 yardi iz 32 pokušaja te je imao jedan touchdown, ali i jedno presjecanje.

Porazu Giantsa dosta je kumovala i loša igra njihovih running backova koji su imali ukupno samo 62 yarde probijanjem.

Lionsi su ovom pobjedom na omjeru pobjeda i poraza 2-0, dok Giantsi imaju 0-2.