Brady stigao Manninga, triler u Denveru

NFL 28. stu 20162:21 > 6:34
Getty images/Elsa

Tom Brady izjednačio se sa Peytonom Manningom postavši drugi quarterback u NFL povijesti sa 200 ostvarenih pobjeda. Bacanjem touch down-pasa Malcolmu Mitchellu na 1:56 minuta do kraja, pomogao je New England Patriotsima savladati New York Jetse 22:17.

Bradyev nastup u nedeljnoj utakmici bio je pod znakom pitanja zbog problema sa koljenom, tijekom utakmice nije blistao, ali je ipak bio zaslužan za jubilarnu 500. pobjedu Patriotsa u povijesti franšize. Oni su postali prva originalna AFC franšiza koja je ostvarila ovo dostignuće.

Ova pobjeda, deveta u sezoni, također znači kako će Patriotsi i 16. sezonu zaredom završiti sa pozitivnim učinkom.

Konačno i Oakland Raidersi se mogu pohvaliti kako će na kraju imati više pobjeda nego poraza. Posljednji put kada se to dogodilo (2002), igrali su Super Bowl. Savladavši Carolinu, nakon deficita u posljednjoj četvrtini sa 35:32, stigli su do učinka od 9:2.

Pravi triler meč viđen je u Denveru, gdje je Kansas City prvo izborio produžetak protiv Broncosa trećim touchdownom Tyreeka Hilla 12 sekundi prije kraja, a onda u posljednjim trenucima produžetka pogotkom Caira Santosa uz pomoć stative savladao aktualnog prvaka 30:27.

Tampa Bay nakon pobjede nad Seattle Seahawks (14:5), ima učinak 6:5.