Brady i Gisele donirali hranu za najsiromašnije

NFL 8. tra 202021:02 > 21:06
Billie Weiss/Getty Images

Novi igrač Tampa Bay Bucaneersa, Tom Brady je zajedno sa svojom ženom pokazao veliko srce

Najuspješniji igrač američkog nogometa u povijesti Tom Brady i njegova supruga, brazilski supermodel Gisele Bundchen donirali su 750 tisuća obroka za najsiromašnije obitelji u njihovoj novoj sredini u gradu Tampi.

“Izražavamo dobrodošlicu za @TomBrady, @giseleofficial i njihovu obitelj te im zahvaljujemo na donaciji za #StandwithFTB kojom su omogućili 750 tisuća obroka za djecu, obitelji i naše starije članove, objavila je udruga Feeding Tampa Bay.

Tom Brady je prije 10-ak dana potpisao dvogodišnji ugovor s NFL momčadi Tampa Bay Buccaneers nakon 20 godina provedenih u New England Patriotsima s kojima je osvojio šest naslova prvaka.