NFL draft će se održati u potpuno novom ruhu

NFL 28. ožu 202014:15 > 14:19
Adam Glanzman/Getty Images

Ovogodišnji NFL Draft održat će se po planu, ali uz nekoliko promjena

Ipak, zbog pandemije koronavirusa NFL Draft će se održati bez prisustva igrača, navijača, predstavnika klubova i čelnika lige.

NFL Draft 2020 se tebao održati u Las Vegasu, ali je liga već otkazala sve javne događaje, pa će isti biti održan u TV studiju, a igrači će biti intervjuirani pomoću videopoziva.

“To može biti korisno za naše klubove, navijače i državu… Nemoguće je potvrditi da bismo mogli izabrati drugi datum i biti sigurni da će uvjeti biti značajno bolji nego što su danas“, izjavio je prvi čovjek NFL-a Roger Goodell.

Jamie Squire, Getty Images Sport

NFL Draft je jedan od najvećih sportskih događaja u SAD-u. Događaj je to na kojem svi klubovi biraju talente sa američkih koledža, uz potpunu medijsku pokrivenost.

Prošlogodišnji NFL Draft u Nashvilleu je sa lica mjesta pratilo oko 500.000 zaljubljenika u američki nogomet.