Tragični promašaji u Arizoni i New Yorku!

NFL 14. lis 20191:45 > 1:53
Emilee Chinn/Getty Images

New York Jetsi su svladali Dallas Cowboyse 24:22 u šestoj nedjelji NFL-a. San Francisco je nadvisio Ramse 20:7, Atlanta je izgubila od Arizone 34:33, a Denver je sa 16:0 bio bolji od Tenneseeja.

New York Jetsi su imali furiozno prvo poluvrijeme nakon kojeg su vodili s čak 21:6. Bell je u prvom poluvremenu donio touch down svom timu trčanjem za dva jarda, a u drugoj su viđena dva touch downa dodavanjem. Povratnik Darnold je dodao uspješno za poentiranje najprije Andersonu pa zatim i Grigfinu. Dallas je u prvom poluvremenu poentirao field goalovima i to Mahera.

Isti igrač je donio jedine poene u trećoj četvrtini nakon koje je bilo 21:9. Tek šest i pol minuta do kraja Cowboyi dolaze do prvog TD-a i to trčanjem Eliotta, a tri minute kasnije field goalom je postavljen rezultat 24:16. U posljednjem driveu Dallasa koji je bio dugačak preko 70 jardi Prescott je trčanjem postigao touch down 43 sekunde do kraja. Gostima je bila potrebna konverzija za dva poena koja nije bila uspješna i Jetsi su slavili.

Ovo je prvi trijumf Jetsa u sezoni dok Dallas ima omjer 3-3.

Sličnu sudbinu kao i Dallas doživio je sastav Atlante Falcons. Vodila je Arizona protiv Falconsa 27:10 tijekom treće četvrtine da bi Falconsi jednim field goalom i s dva touch downa krajem treće i početkom četvrte četvrtine uspjeli uhvatiti priključak. Dodavanja razigravača Ryana uhvatili su Freeman i Hooper za 27:27. Arizona je ponovo pobjegla na touch down viška jer je Johnson uhvatio pas od 14 jardi Miller za 34:27. U posljednje dvije minute Atlanta je stigla do polaganja i taman kada su svi vidjeli produžetak, kicker Bryant je bio tragičar jer je promašio konverziju za jedan poen i ostalo je 34:33 za Arizonu.

Atlanta ima skor 1-5, a Arizona 2-3-1.

San Francisco je zadržao stopostoan učinak trijumfom u Los Angelesu protiv Ramsa. Nakon prve četvrtine bilo je 7:7, u drugoj nije bilo poentiranja da bi u trećoj gosti polaganjem Garoppola i field goalom Golda pobhegli na 17:7. Ramsi uopće nisu uspjeli doći do novih poena, a još jednim field goalom Golda je San Francisco osigurao pobjedu broj pet u sezoni. Ramsi imaju tri pobjede iz šest pokušaja. Goff je završio utakmicu sa svega 78 bačenih jardi dok je Garoppolo imao čak 243 bačena jarda.

Denver je protiv Tenneseeja u prvih 30 minuta imao dva pogođena field goala za vodstvo 6:0, da bi u trećoj četvrtini touch downom Lindsaya došao do 13:0. Obje ekipe sada imaju skor 2-4.