Četvrta u nizu: Panthersi srušili Tampu u Londonu

NFL 13. lis 201919:15 > 19:17
Alex Burstow/Getty Images

Carolina Panthers su nastavili s dobrim rezultatima u NFL-u i pobjedom nad Tampa Bay Buccaneersima u Londonu rezultatom 37:26 upisali četvrtu uzastopnu pobjedu.

Panthersi su s dva poraza krenuli u sezonu, ali je za njih sad situacija znatno bolja, jer uz skor 4-2 zauzimaju drugo mesto u NFC jug. Buccaneersi imaju 2-4 i oni su treći u toj diviziji.

Carolina je na stadionu Totttenhama već u prvoj četvrtini došla u vodstvo od 10:0, touchdownom McCaffreya i field golom Slyea, i u nastavku je uspjela očuvati stečenu prednost.

McCaffrey je upisao još jedan touchdown u drugoj četvrtini, a potom je dvaput uspješan bio i Samuel.

U redovima Tampa Baya Winston je bacio 400 jardi, uz touchdown i pet interceptiona dok su po jedan touchdown imali Ronald Jones i Ogunbowale.