Saintsi od Cowboysa napravili kriminalnu družinu

NFL 30. ruj 20191:52 > 2:00
Dustin Bradford, Getty Images Sport

Nedjeljni program četvrtog tjedna NFL-a završen je pobjedama Tampe, Chicaga, Jaguarsa i Saintsa.

Broncosi su u svom Denveru u neizvjesnom susretu praktički imali pobjedu protiv Jacksonvilla. Do samog finiša vodili su 24:23 nakon što su uspjeli oporaviti se od preokreta do kojeg su gosti došli u trećoj četvrtini, ali nije se sa porazom slagao Minshew koji je svom sastavu tri sekunde prije kraja donio pobjedu 26:24.

Junak Jaguarsa Minshew imao je 19 uspješnih dodavanja za 231 jardi i dva bacanja za touch-down, a na drugoj strani je Joe Flaco prebacio 303 jarde uz tri bacanja za TD, ali je na kraju njegovom sastavu to bilo premalo.

Chicago Bearsi slavili su pred svojim navijačima protiv Minnesote 16:6. Vikingsi su se probudili tek u četvrtoj četvrtini u kojoj su i osvojili sve bodove, ali bilo je prekasno.

Chasy Daniel ostvario je jedan TD bacanjem za pobjedničku momčad i prebacio 195 jardi kompletiravši 22 od 30 pokušaja. TD hvatanjem imao je Tarik Cohen.

Tampa Bay je pobjedu upisala na gostovanju Los Angeles Ramsima gdje su slavili 55:40. Prva i treća četvrtina, sa rezultatske strane gledano, bile su najmanje uzbudljive, ali zato je u drugoj i četvrtoj sve prštalo.

Winston je postigao za Bucaneerse četiri TD-a, kompletirao 28 od 41 bacanja i prebacio 385 jardi, a uz sve je imao i jedno presjecanje. Dva TD-a hvatanjem imao je Godwin koji je imao 12 uspješnih hvatanja za 172 jarda.

Na drugoj strani, Goff imao je 45 uspješnih dodavanja, uz tri presjecanja, prebacio je 517 jardi i imao dva bacanja za TD. U posljednjem nedjeljnom susretu, u derbiju su New Orleans Saintsi slavili su na svom terenu protiv Dallas Cowboysa 12:10.

Saintsi su upisali treću špobjedu u sezoni i nanijeli prvi poraz Cowboysima, pred svojim navijačima slavili su 12:10, a do pobjede su došli u posljednjoj četvrtini.

U pobjedničkom sastavu Bridgewater je bacio 193 jarda, kompletirao 23 bacanja i imao jedno presjecanje. S druge strane, Prescott je prebacio 223 jarda, uz jedno presjecanje. Eliott je imao jedan TD trčanjem, uz 18 nošenja za 35 jardi.

Dallas je u utakmicu ušao kao četvrti najbolji napad NFL-a (32,4 poena), treći u jardama i prvi u pretvaranjima. Noćas su postigli tek jedan TD u devet posjeda, a bili loši i u drugim segmentima. Unatoč tome, imali su šansu za pobjedu u posljedjne dvije minute, ali je taj pokušaj završio kao i ostatak večeri, presjecanjem Prescottova pokušaja na Hail Maryju.

Četvrti tjedan bit će komplatiran u ponedjeljak kad svoj susret igraju Pittsburg i Cincinnati.