Saintsi slavili u Seattleu, preokret Ramsa

NFL 23. ruj 20191:41 > 1:48
Chris Graythen/Getty Images

New Orleans Saintsi pobijedili su Seattle na gostovanju i tako im nanijeli prvi poraz od starta. Doprvaci Los Angeles Ramsi slavili su u Clevelandu 20:13 za treću pobjedu sezone.

Saintsi su do druge pobjede u sezoni stigli su zahvaljujući boljoj igri u drugoj i trećoj dionici, koje su dobili s 13:0 i 7:0 te su u poslednji period ušli s 27:7. Domaći su do kraja uspjeli samo ublažiti poraz.

Quarterback Saintsa Bridgewater prebacio je 177 jardi, uz dva touchdowna, dok je u redovima Seattlea Wilson prebacio 402 jarda i ostvario četiri touchdowna.

New Orleans je sada vodeći u NFC Jug s 2-1, dok je Seattle uz isti skor na trećem mjestu NFC Zapad.

Pittsburgh Steelers ostvarili su i treći poraz u sezoni, jer su bolji od njih bili San Francisco 49ersi kao domaćini 27:20.

Steelersi su poslije prve dionice imali prednost 6:0.

Ipak, u nastavku su domaćini zaigrali bolje i uz dva touchwodna preko Wilsona u trećem periodu uspjeli su preokrenuti i slaviti.

Garappolo je prebacio 277 jardi uz jedan touchdown, dok je na drugoj strani Rudolfh imao 174 prebačena jarda, dva touchdowna.

San Francisco je vodeći u NFC Zapad s 3-0, dok su Steelersi posljednji u AFC sjever sa 0-3.

New York Giantsi ostvarili su prvu pobjedu u sezoni, jer su poslije velikog preokreta svladali Tampa Bay Buccaneerse kao gosti 32:31.

Pobjedu gostima donio je Jones touchdown trčanjem nešto manje od dva minute do kraja.

Giantsi su na poluvremenu gubili s 28:10, da bi u trećoj dionici došli na 28:25 i potom preko spomenutog touchdowna Jonesa uspjeli slaviti.

Quarterback momčadi iz New Yorka prebacio je 336 jardi i imao dva touchdowna dok je na drugoj strani, Winston prebacio 380 jardi uz tri touchdowna.

Momčad iz Velike jabuke uz 1-2 zauzima treće mjesto u NFC Istok, a Tampa je uz identičan skor na istoj poziciji u NFC Jug.

Doprvaci Los Angeles Ramsi su stigli do treće pobjede u sezoni, i to u Ohiju gdje su bili bolji od Cleveland Brownsa 20:13.

Nakon tri ujednačene dionice, domaćin je imao prednost od 13:10, a zatim je uslijedila bolja igra Ramsa za preokret i pobjedu.

Ramsi su trenutno drugi u diviziji NFC Zapad s tri pobjede, koliko ima i San Francisco 49ersi. Cleveland je s 1-2 drugi u AFC Sjever.

Dvoboj Los Angeles Chargersa i Houston Texansa pripao je gostima 27:20.