New England rutinski, Brady drugi na vječnoj listi

NFL 22. ruj 201922:37 > 22:42
Billie Weiss/Getty Images

Trećeg vikenda jubilarne 100. sezone NFL-a u nedjelju navečer igralo se osam utakmica, a najviše pažnje privukla je nova pobjeda New England Patriorsa, koji nisu imali mnogo muke s New York Jetsima.

U divizijskom derbiju Patriotsi svladali su Jetse s 30:14.

Utakmica je bila odlučena već u prvom periodu kada su domaći postigli tri touchdowna, preko Michela, Dorsetta i Edelmana. Kasnije je još jedan touchdown za Patriote postigao Burkhead, a gosti su poentirali dva puta zahvaljujući greškama i poene postigli preko Adamsa i Mauleta.

Krajem prvog poluvremena udarac u grudi dobio je Edelman i nije se vraćao na teren. Quarterback New Englanda Tom Brady je prestigao Drewa Breesa po broju touchdown dodavanja i sada ima 523 na večnoj listi, a ispred njega se samo nalazi Peyton Manning sa 539.

Patriotsi su u utakmicu ušli bez Antonija Browna s kojim su u petak raskinuli ugovor zbog optužbi za silovanje koje su iznjete na njegov račun ranije tijekom tjedna. Brown je za New Ingland odigrao svega jednu utakmicu po dolasku iz Oaklanda, s kojim je samo trenirao pred sezonu.

New England nema poraz u novoj sezoni, jer su u prethodnim utakmicama bili bolji od Steelersa i Dolphinsa.

Kansas City Chiefsi savladali su Baltimore s 33:28, a ključni touchdown za domaće postigao je McCoy u trećoj četvrtini.

Chiefsi su također neporaženi u novoj sezoni, a sljedećeg vikenda gostuju Lionsima u Detroitu.

Buffalo Billsi su u uzbudljivoj utakmici bili bolji od Cincinnati Bengalsa 21:17, a ključne poene postigao je running back Gore, koji je imao touchdown nakon trčanja u 14. minutu posljednjeg perioda.

Dallas Cowboysi su ‘pregazili’ Miami Dolphinse s 31:6 za treću pobjedu u sezoni, a momčad sa Floride i dalje nema nijednu pobjedu. Green Bay Packersi su svladali Denver Broncose 27:16, a Indianapolis Coltsi su bili bolji od Atlanta Falconsa s 27:24.

Minnesota Vikingsi su pobijedili Oakland Raiderse s 34:14, a Detroit Lionsi su slavili kod Philadelphia Eaglesa rezultatom 27:24, a ključni čovjek u posljednjoj četvrtini bio je Agholor, koji je zabilježio touchdown.